Tryb funkcjonowania

Jupiter nie ma standardowej formuły na umieszczanie pracowników tymczasowych. O wiele chętniej rozpatrujemy specyficzne potrzeby Państwa przedsiębiorstwa i na tej podstawie wyznaczamy właściwych pracowników i odpowiedni sposób działania.  Nasz tryb funkcjonowania jest oparty na elastyczności, szybkości i jakości.

Analiza potrzeb i wymagań
Najpierw wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i wymagania. Dotyczy to zarówno jednego zlecenia, jak i długotrwałych projektów. Przychodzimy bardzo chętnie na rozmowę do Państwa firmy, w celu uzyskania niezbędnej dla usługi informacji. Stawiamy Państwu przy tym pytania dotyczące również kultury korporacyjnej, mentalności i oczekiwań, jakie Państwo mają.

Planowanie i rozmieszczenie
Na podstawie analizy, możemy doradzić Państwu jak skutecznie rozwiązać problem braku personelu. Bierzemy przy tym pod uwagę również możliwości zatrudnienia pracowników na kontrakt, pracowników tymczasowych, payroll lub detachering. Następnie wybieramy, z naszej szerokiej bazy personelu, odpowiednich pracowników, którzy spełniają Państwa wymagania.

Organizujemy wszystko!
Zarówno dla naszych klientów, jak i dla naszych pracowników, organizujemy wszystko do ostatniego szczegółu. Zapewniamy, że wszystkie formalności są idealnie dopracowane, jak na przykład tłumaczenie i podpisanie zasad zachowani i higieny. Organizujemy również transport i zakwaterowanie dla pracowników i gwarantujemy, że zawsze mają przy sobie paszport i numer ewidencyjny. Agencja Pracy Czasowej Jupiter dokłada wszelkich starań, aby wszystko było starannie uregulowane.

Zarządzanie relacjami z klientami
Uważamy za bardzo ważne, żeby byli Państwo zadowoleni i żeby tak to już zostało. Dlatego inwestujemy w wizyty w przedsiębiorstwie i ocenę pracy, nawet jak wszystko jest w porządku! Chętnie słuchamy Państwa opinii i porad, w postaci meldunków zwrotnych, tak abyśmy mogli ulepszać nasze usługi. 

  • Jupiter Uitzendbureau B.V.
  • Willem Barentszweg 30
  • 5928 LM Venlo
  • Administratie
  • Patrycja Kieca
  • T 077 324 04 57
Securitech