Nasi pracownicy tymczasowi

Większość naszych pracowników pochodzi z Polski. My organizujemy transport do Holandii, jak również, zakwaterowanie w czasie zatrudnienia tutaj. Oczywiście wszyscy nasi pracownicy posiadają zaświadczenie o niekaralności (bewijs van goed gedrag – VOG) i większość z nich potrafi porozumieć się po niemiecku lub po angielsku.

Praca w innym kraju wymaga od wielu ludzi dużych zdolności dostosowywania się do zmian. Często głównym motywem i punktem wyjścia do pracy za granicą, jest zarobienie pieniędzy, aby móc później we własnym kraju zbudować sobie lepszą przyszłość. Uważamy to za godną pochwały przesłankę i dlatego wspieramy naszych pracowników, oferujemy im pomoc, wsłuchując się w ich potrzeby, pomagając przy zameldowaniu, sprawach administracyjnych i innych formalnościach.   

Państwo absolutnie nie muszą się o to troszczyć. Ponieważ nasi pracownicy często nie mają w Holandii własnego transportu, nasi kierowcy zapewniają im codzienny transport do i z miejsca pracy. Gwarantuje to zadowolenie pracowników a Państwo mają gwarancję obecności na czas zmotywowanej i wyspecjalizowanej siły roboczej na miejscu pracy. 

My staramy się o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, gdy korzystają Państwo z naszych usług. Jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się niezwykle profesjonalną organizacją z naturalnym wielokulturowym współczesnym podejściem. 

Szkolenie
W razie potrzeby Jupiter zapewnia również szkolenie pracowników. Można przy tym mieć na uwadze na przykład: kursy językowe, albo szkolenie dla kierowców wózków widłowych z uznanym certyfikatem. 
Nasze szkolenia i kursy językowe prowadzone są przez Keistad Opleidingen, wykwalifikowanego specjalistę ds. szkoleń. 

  • Jupiter Uitzendbureau B.V.
  • Willem Barentszweg 30
  • 5928 LM Venlo
  • Administratie
  • Patrycja Kieca
  • T 077 324 04 57
Securitech