Certyfikaty

NEN 4400-01

Od stycznia 2007 roku istnieje wysoko ceniony i niezależny znak jakości, potwierdzający wiarygodność wszystkich przedsiębiorstw, świadczących usługi pośrednictwa pracy i delegowania pracowników, oraz (pod) wykonawców: NEN 4400-01. Agencja Pracy Czasowej Jupiter B.V. od czasu założenia posiada certyfikat NEN 4400-01. Agencje Pracy Czasowej, które posiadają certyfikat NEN 4400-01 mają uporządkowaną administrację, opłacają na czas podatki i składki ubezpieczeniowe, a pracownicy czasowi zatrudniani za ich pośrednictwem, są upoważnieni do wykonywania pracy w Holandii.   

Najbardziej aktualny certyfikat, można pobrać tutaj. Więcej informacji o NEN 4400-01 »

ABU

Od 2009 jesteśmy zrzeszeni w Holenderskim Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ABU). Jako stowarzyszenie branżowe, ABU przeprowadza surową ocenę swoich członków, w celu zapewnienia jakości przestrzegania przepisów ustawowych i wykonawczych. Jako członek ABU musimy spełniać wysokie standardy jakościowe. Na przykład w dziedzinie bezpieczeństwa w miejscu pracy, zasad prawidłowego postępowania, warunków pracy i zapłatę składek na ubezpieczenia społeczne. Pracodawcy i pracownicy mają zatem gwarancję, że członkowie ABU reprezentują jakość, pewność, bezpieczeństwo i wiarygodność finansową. Ponieważ badania kontrolne są okresowo powtarzane, jakość jest stale gwarantowana.

Najbardziej aktualny certyfikat można pobrać tutaj. Więcej informacji o  ABU »

Stichting Normering Flexwonen

Jesteśmy wpisani do rejestru Fundacji Standaryzacji Zakwaterowania Pracowników Czasowych (SNF). W związku z tym spełniamy normę określającą standard zakwaterowania dla pracowników migrujących. Norma ta obejmuje następujące zagadnienia: Przestrzeń i Prywatność, Sanitaria, Bezpieczeństwo i Higiena, Infrastruktura , Informacja i pozostałe wymagania, oraz Bezpieczeństwo Przeciwpożarowe. Każde zagadnienie składa się z szeregu specyficznych wymogów, które zakwaterowanie musi spełnić.

Najbardziej aktualny certyfikat można pobrać tutaj. Więcej informacji o SNF »

Fair Produce

Najbardziej aktualny certyfikat można pobrać tutaj. Więcej informacji o Fair Produce»

  • Jupiter Uitzendbureau B.V.
  • Willem Barentszweg 30
  • 5928 LM Venlo
  • Administratie
  • Patrycja Kieca
  • T 077 324 04 57
Securitech