Pracownicy pochodzą z Jupitera!

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników. Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach: w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF. 

Pośredniczymy między Państwem, jako pracodawcą i pracownikami, i oferujemy większą elastyczność niż standardowa. Mamy sukcesy w zakresie zarówno krótko- jak i długoterminowych projektów pracowniczych, przy czym Państwa życzenia i wymagania w odniesieniu do pracowników są dla nas punktem wyjściowym. Jesteśmy w stanie, bardzo szybko dostarczyć wymaganych pracowników. Poza tym dbamy o wszystkie związane z tym formalności, jak administracja i transport, dopracowując wszystko do ostatniego szczegółu.

Agencja Pracy Czasowej Jupiter oznacza elastyczność i profesjonalizm, niezależnie od tego czy dotyczy to pracownika sezonowego na jeden dzień czy na jeden rok, niezależnie od tego czy chodzi o kilku pracowników, czy o większą ilość. Jeżeli poszukują Państwo natychmiastowej jakości, trafili Państwo pod właściwy adres.

Czy chcą Państwo również zapoznać się z naszym elastycznym podejściem? Na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na ten temat. Oczywiście są Państwo zawsze mile widziani, aby umówić się z nami na niezobowiązującą rozmowę, nasz numer telefonu +31 (0)77 324 04 57.

Z poważaniem, Zespół Agencji Pracy Czasowej Jupiter

  • Jupiter Uitzendbureau B.V.
  • Venrayseweg 102 F
  • 5928 RH Venlo
  • Administratie
  • Patrycja Kieca
  • T 077 324 04 57
Securitech